Hackowanie na żywo kamer na Warszawskich Dniach Informatyki

20 marca 2018, 22:25 | W biegu | 0 komentarzy
: oglądaj sekurakowe live-streamy o bezpieczeństwie IT.

Jakiś czas temu napisał do mnie Adam z Z3S czy nie chciałbym wpaść na organizowaną przez niego ścieżkę na Warszawskich Dniach Informatyki. Ponoć jest tam niezła zabawa, a że lubię dobre zabawy – to biorę pod pachę kamery i będę je pokazywał na żywo (28 marca – 11:00 11:45).

Jeśli ktoś chciałby się przygotować to polecam ten wpis – choć można i przyjść bez przygotowania (ew. popkorn w dłoń :-). Wstęp jest bezpłatny choć wymagana jest rejestracja.

Dwa słowa jeszcze od samych organizatorów imprezy.

W dniach 27-28 marca odbędzie się kolejna edycja Warszawskich Dni Informatyki (WDI) – największego wydarzenia IT w Polsce adresowanego do osób szeroko związanych z informatyką, niezależnie od ich poziomu zaawansowania – studentów, programistów, firm IT, startupów oraz entuzjastów.

To co nas wyróżnia to blisko 100 prezentacji i warsztatów prowadzonych przez niedostępnych dla mniejszych wydarzeń znanych ekspertów. Zakres tematyczny jest szeroki – frontend, backend, mobile, administracja infrastrukturą, bezpieczeństwo, data science, sieci, hardware, czy rozwój swojego biznesu startupowego.

Wydarzeniem towarzyszącym, cieszącym się ogromnym zainteresowaniem jest największa w Polsce Giełda Pracy IT. Odnaleźć tam będzie można zarówno wszystkich największych pracodawców z branży IT, jak i modne start-up’y. To niepowtarzalna okazja do złożenia swojego CV a także porozmawiania z liderami branży IT.

Ponad 85% osób biorących udział w poprzednich edycjach wyraziło chęć wzięcia udziału w tegorocznej edycji!

–Michał Sajdak

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz