MEGA sekurak hacking party już 13. czerwca – zdobądź bilety tutaj.

Hacking Party Warszawa – minirelacja

21 maja 2018, 21:32 | W biegu | komentarzy 8

W ostatni piątek mieliśmy pierwsze hacking party w Warszawie, około 300 osób, świetna atmosfera i miejmy nadzieję poruszające prezentacje ;) Wyglądało to mniej więcej tak:

shpwaw

shpwaw

Opowiadaliśmy trochę o bezpieczeństwie API, pokazywaliśmy hackowanie kamery, wprowadzaliśmy w tajniki XSS na przykładach prostych i bardziej złożonych :-)

Jeśli ktoś był – dajcie znać w komentarzu :-)

Za udostępnienie sali – duże podziękowania dla władz SGH oraz załogi dla magazynu studenckiego „Magiel” – za pomoc w organizacji wydarzenia.

Następne party (już jutro!) to Katowice.

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Tomek

  Było super. Bałem się że tematyka będzie na poziomie sporo bardziej zaawansowanym niż moja wiedza i sporo nie zrozumiem – jednak omawiane tematy przedstawiały poważne problemy i przedstawione w bardzo obrazowy i zrozumiały sposób

  Odpowiedz
 2. Damian

  Miałem najwięcej łapek w górę za komentarz „Wykop tu jest” dostanę jakieś konto premium? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Odpowiedz
  • Zgłoś się przy następnym party po bezpłatną koszulkę sekuraka :)

   Odpowiedz
 3. Marek

  Fantastycznie spędzony czas. Można było spokojnie wydłużyć o kolejne 3h bo bardzo fajnie się słuchało oraz odbierało poszczególne zagadnienia.

  PS. Wiadomo co z tym Oplem? ;)

  Odpowiedz
 4. Przybyłem, obejrzałem, jestem pod wrażeniem… .

  Warto było.

  Odpowiedz
 5. Kamil

  Było super. Bardzo ciekawie i szczegółowo omawiane przypadki poszczególnych podatności. Musicie częściej organizować tego typu spotkania w Warszawie.

  Odpowiedz
 6. Rafał

  Veni, Vidi, Muta

  Odpowiedz
 7. Legard4d

  Polecam udział. Pierwsza część o REST API bardzo fajna, druga bardzo dobrze wyjaśniona. Od trywialnego kodu do znalezienia błędu, zgłoszenia i dostania $$$. Widać wiedzę merytoryczną i praktyczną. Wychodzi się z poczuciem, że jednak warto zgłębić temat dalej. Dzięki.

  Odpowiedz

Odpowiedz