MEGA sekurak hacking party już 13. czerwca – zdobądź bilety tutaj.

Gynvael Coldwind opowie u nas „co go fascynuje w hackingu”

08 lutego 2019, 12:46 | W biegu | komentarze 2
Tagi:

To dodatkowa, zupełnie nowa prezentacja na naszym mega sekurak hacking party. Zapisy tutaj.

Prelekcja jest „nietechniczna” (na tyle na ile prelegent jest w stanie się powstrzymać od technikaliów) i nieco na luzie, o tym dlaczego prelegent jeszcze nie znudził się bezpieczeństwem IT.”

Gynvael to jeden z laureatów nagrody Pwnie, którą otrzymał do spółki z j00ru, za najbardziej innowacyjny research związany z bezpieczeństwem. Na pewno wiele osób kojarzy go również z najlepszego na świecie (w 2018 roku) teamu CTF – Dragonsector.

Z ciekawostek – mamy jeszcze ostatnie bilety z kubkami sekuraka (w cenie normalnych biletów), a na obecną chwilę zapisanych jest blisko 900 osób!

Dobra informacja: w cenie każdego biletu mamy, niezakładaną wcześniej całodniową przerwę kawową  (+ herbata, woda, ciasteczka). Ten miły dodatek sponsoruje firma Securitum, która realizuje m.in. testy penetracyjne i audyty bezpieczeństwa. Oczywiście będzie też lunch.

Do zobaczenia!

–ms

 

 

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

  1. Marek

    Z ciekawostek: Jak kupowałem bilet 3 dni temu to bilety z kubkami były wyprzedane. Nie żałuję zakupu i w ramach promocji otrzymałem darmowa poradę na przyszłość: albo trzeba kupić bilet early bird albo nie ma co się spieszyć z kupnem biletów. ;)

    Odpowiedz
    • Różnie to bywa… czasem ktoś robi zamówienie i system czeka na zakup x dni. Jeśli nie dojdzie $ to wracane jest to do puli biletów.

      Odpowiedz

Odpowiedz