Kompleksowe szkolenie: wprowadzenie do bezpieczeństwa IT od sekuraka z rabatem 50%. Jedyna taka okazja w tym roku. Nie przegap! :-)

Do wygrania 10 kubków oraz 10 t-shirtów sekuraka – webinar od Infradata

27 września 2020, 16:22 | W biegu | 0 komentarzy

Tym razem proponujemy Wam dość prosty konkurs na spostrzegawczość – zapiszcie się na webinar od Infradata: Rozwiązania McAfee jako narzędzia wspierające bezpieczeństwo oraz ochronę danych w pracy zdalnej (i nie tylko).

Bądźcie na webinarze, przeanalizujcie stronę z zapisem (ale nie atakujcie przypadkiem strony samej Infradata), zobaczcie na potwierdzenie zapisu – w którymś z tych miejsc będzie specjalny kod (lub kody :), który wystarczy podesłać do nas na adres: konkurs@securitum.pl

20 pierwszych osób, które prześlą kod (jak go znajdziecie, na pewno będziecie wiedzieć, że o niego właśnie chodzi :) otrzymają od nas nagrody: 500 ml, czarny kubek sekuraka lub t-shirt sekuraka (gadgety wysyłamy paczkomatem na terenie Polski).

Na samym webinarze dowiecie się m.in. o systemach DLP, które służą namierzaniu / blokowaniu przypadkowych lub celowych wycieków wrażliwych danych (np. danych osobowych). Jak pisze Infradata:

McAfee® Total Protection for DLP pomaga zapewnić zgodność oraz chroni dane wrażliwe bez względu na ich lokalizację — w punktach końcowych, w sieci, w systemach przechowywania czy w chmurze. Rozwiązanie to zapewnia ten sam mechanizm polityki DLP oraz mechanizm klasyfikacji w obrębie kilku środowisk. Nie musisz tworzyć polityk za każdym razem, gdy chcesz chronić te same dane w różnych środowiskach. Wprowadzenie wspólnej polityki bezpieczeństwa danych jest możliwe dzięki oprogramowaniu McAfee® ePolicy Orchestrator® (McAfee ePO™) i jego ścisłej integracji z McAfee MVISION Cloud.

Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się nieco więcej o technicznych szczegółach tego rozwiązania, na samym spotkaniu będzie można uzyskać kontakt do doświadczonych inżynierów opiekujących się konkretnymi produktami.

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz