MEGA sekurak hacking party już 13. czerwca – zdobądź bilety tutaj.

Chcesz hackować aplikacje i zarabiać? Pomożemy Ci zdobyć wiedzę…

16 kwietnia 2018, 16:02 | W biegu | komentarze 24
Tagi:

TL;DR – jesteś programistą i chciałbyś nauczyć się atakować aplikacje webowe? To świetnie trafiłeś :) Poszukujemy junior pentesterów / osób na staż. Nie wymagamy doświadczenia, ale potrzebujemy solidności i sporych zdolności uczenia się. Pisz na praca@securitum.pl – przesyłając swoje CV.

Gdzie? Co? Jak?

W Securitum realizujemy około 300 testów bezpieczeństwa rocznie, jak to ktoś ładnie określił: ciężko przejść się większą ulicą, żeby nie znaleźć loga firmy, w której coś nie robiliśmy. Cały czas rekrutujemy na stanowiska pentesterskie (dla najlepszych dajemy m.in. rewelacyjne warunki finansowe), ale udaje nam się wyłapywać również osoby nie mające doświadczenia, które szybko szkolimy tak, aby weszły na bardzo wysoki poziom.

Jeśli więc jesteś programistą, czy testowałeś niekomercyjnie aplikacje webowe lub jest to Twoją pasją -> pisz na praca@securitum.pl

Im więcej sensownych rzeczy napiszesz o sobie, tym większa szansa że zatrudnimy Cię/zaprosimy na staż :)  A chyba jest o co walczyć.

–ms

 

 

 

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Edward

  Jaki jest wymagany minimalny próg wiekowy?

  Odpowiedz
 2. Grzegorz

  Ładnie tyle o RODO/GDPR a tu takie potknięcie odnośnie danych osobowych… To zgłaszam się na penestera bez wysylania CV?

  Odpowiedz
  • Jak nie wyślesz odpowiedniej deklaracji z danymi osobowymi – to po prostu zignorujemy Twoje zgłoszenie :-)

   Odpowiedz
 3. Filip

  Cześć! Czy dla junior pentestera również możliwa jest praca zdalna?

  Odpowiedz
  • Teoretycznie tak – ale w praktyce ciężko to zorganizować – w sensie przekazanie wiedzy od pentesterów. Jest możliwa też opcja x miesięcy on-site (zapewniamy mieszkanie :) i później praca zdalna.

   Odpowiedz
 4. Mariusz

  Było pytanie o minimalny wiek. A jaki jest maksymalny akceptowalny wiek przyszłego junior pentestera? I czy praca w Warszawie będzie możliwa?

  Odpowiedz
  • maksa nie ma ;-) ogólnie docelowo pozwalamy na pracę zdalną – dla ludzi którzy zdobędą odpowiednie zaufanie

   Odpowiedz
 5. J

  A jak podchodzicie do zatrudniania programistów bez komercyjnego doświadczenia w security/pentestingu, ale będących w trakcie kursu OSCP i udzielających sie w branży prywatnie, w czasie wolnym (np. programy bug bounty i prywatne projekty na githubie)?

  Odpowiedz
 6. Majk

  Chciałbym zapytać na podstawie jakiej umowy odbywa się zatrudnienie? Istnieje możliwość pracy w formacie B2B? Można liczyć na konkurencyjne zarobki przy zmianie pracy z Java Developera na Pentestera/Junior Pentestera?

  Odpowiedz
  • Majk – mona liczyć na konkurencyjne zarobki – jak wejdziesz na odpowiedni poziom wiedzy (przeszkolony przez nas). Ogólnie są ludzie u nas którzy zarabiają naprawdę o wiele, wiele więcej niż senior Java Developerzy.

   Odpowiedz
 7. Chris

  Czy osoba świeżo po technikum informatycznym, która zna podstawy sql, pythona(tworzenie narzędzi i payloadów(requests)) i znalazła już nie jeden błąd bardziej lub mniej krytyczny w aplikacjach www ma szanse się dostać?

  Odpowiedz
  • pewnie, pisz na praca@

   Odpowiedz
   • Chris

    Super! Za tydzień na pewno napiszę!:)

    Odpowiedz
 8. Damian

  A czy jest możliwa praca zdalna gdy mam 18 lat i kocham IT sec? Nawet nie mówię o zarabianiu pieniędzy, poprostu chciałbym nauczyć się czegoś więcej od profesjonalistów.

  Odpowiedz
  • Zdalnie staż czy bycie juniorem ma mało sensu, bo jak masz się uczyć? :)

   Odpowiedz
   • Dominik

    Ma to malo sensu ale np moglibyście wysylac materialy bądź linki do stron a do tego wasze wlasne spostrzezenia, komentarz.

    Odpowiedz
 9. K

  Kiedy można się spodziewać jakiejś odpowiedzi? :)

  Odpowiedz
 10. Bartosz

  Czy rekrutacja na staż jest nadal otwarta?

  Odpowiedz
  • możesz podesłać CV, choć akurat w tym momencie mamy freez (kilka osób przybyło do naszego teamu w przeciągu ostatnich paru miesięcy :)

   Odpowiedz
 11. Rafał

  Witam. Czy rekrutacja na staż otwarta?

  Odpowiedz

Odpowiedz