Ataki sieciowe 2014 – konferencja w Toruniu

20 marca 2014, 10:08 | W biegu | 0 komentarzy
: oglądaj sekurakowe live-streamy o bezpieczeństwie IT.

Zapraszamy do udziału w konferencji „ataki sieciowe 2014” organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Prawa Nowych Technologii działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Jak na „ataki sieciowe” dość sporo mamy prelekcji z obszaru prawno-compliance’owego, choć tematów technicznych też nie zabraknie (koledzy z CERT Polska opowiadać będą choćby o trojanach bankowych, polecić też mogę prezentację Allegro opisującą atak DDoS na ich infrastrukturę – unikalna możliwość zapoznania się z tematyką DDoS „od kuchni”).

Sami organizatorzy piszą o konferencji tak:

Ataki Sieciowe 2014 organizowane przez Studenckie Koło Prawa Nowych Technologii są już 4 edycją tego typu wydarzenia w Polsce, które przez dwa dni pozwala spotkać się prawnikom, informatykom oraz ekspertom ze świata IT w Toruniu. W tym roku główną osią Konferencji będą następujące tematy: zarządzanie bezpieczeństwem informacji w przedsiębiorstwie, zagrożenia typu Advanced Persistent Threats wymierzone w przedsiębiorców oraz społeczności przestępcze funkcjonujące w sieci darknet. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 marca 2014 roku.

Wstęp na konferencję kosztuje zaledwie 100zł, co pewnie (jeśli w ogóle) pokrywa koszty organizacji.

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz