NIS2/KSC2 starter pack. Czy Twoja firma podlega pod regulację i co z tego wynika? Bezpłatne szkolenie od sekuraka
Konferencja Mega Sekurak Hacking Party w Krakowie – 26-27 października!
Bezpłatne szkolenie: AI dla admina. Top 5 zadań, które zrobisz szybciej

WordPress to jest rak, ale co twórcy mają z tym zrobić skoro upodobało go sobie pół internetu? Jeszcze gorzej wyglądają właśnie wtyczki od środka… nawet te topowe to jest jakiś koszmar każdego programisty.
To co w zamian? Nawet jak powstanie coś nowego to i tak skończy jak dzuma albo WP ;)
Alternatyw szukaj na alternativeto lub hotscripts.
Ile dziur jest/było na samego, gołego WP?
Kto wybiera oprogramowanie dla twórców stron?
WP czy twórca strony?
Jak twórcy wolą się zajmować samym wbudowanym edytorem wizualnym (ile razy zmieniasz wygląd/skórkę?) zamiast dodać podstawowe brakujące rzeczy (jak np. subskrypcje komentarzy na e-mail) to co się dziwić. Wtyczki piszą zapaleńcy, sam WP bez wtyczek jest w miarę, ale im więcej funkcji chce się uzupełnić wtyczkami tym gorzej się to potem kończy (gros zapytań i prób włamu stanowią URLe do dziur we wtyczkach właśnie).
NGG i qTranslate to rak. Źle napisane, dziurawe, mające gdzieś standardy WP i nieproporcjonalnie popularne…