Książka sekuraka o bezpieczeństwie aplikacji webowych: -20% z kodem rabatowym: ksiazka-wakacje

Zostań certyfikowanym specjalistą Microsoft i zdobądź darmowy voucher na egzamin

30 czerwca 2022, 23:51 | Aktualności | 0 komentarzy

Wiedza i umiejętności związane z wykorzystaniem potencjału chmury obliczeniowej, tworzeniem i zarządzaniem bazami danych oraz ich analizą, marketingiem cyfrowym oraz bezpieczeństwem przetwarzania i udostępniania informacji to kompetencje pożądane przez wszystkie rodzaje organizacji – od sektora publicznego przez usługi, branżę FMCG, po produkcję. Co więcej – są to kompetencje, których wiele firm oczekuje nie tylko od kadry technicznej, inżynierów i informatyków, ale też od pracowników innych departamentów, którzy mając zarówno wiedzę branżową, jak i podstawową znajomość na temat możliwości narzędzi i usług informatycznych, mogą być włączeni w tworzenie nowych procesów, produktów i usług.

Jak i gdzie szukać informacji, szkoleń, kursów, które pomogą nam nadążyć za oczekiwaniami pracodawcy i wymaganiami nowego środowiska pracy? Jak być włączonym w rozwój organizacji i mieć wpływ na to, w jaki sposób się rozwija? A wreszcie – jak zapewnić pracownikom możliwość nabywania nowych kompetencji?

Z pomocą przychodzi Microsoft

Microsoft od lat rozbudowuje bazę wiedzy w postaci modułów i ścieżek szkoleniowych w ramach portalu MSLearn. Znajdziemy tam ponad 3400 modułów oraz prawie 750 ścieżek szkoleniowych na różnym poziomie zaawansowania, przeznaczonych dla wielu ról w organizacji. Całość katalogu dostępnych tam szkoleń można również łatwo włączyć do własnej platformy e-learningowej i wykorzystać w ramach istniejących programów budowania kompetencji.

Spis wszystkich szkoleń znajduje się tutaj: https://docs.microsoft.com/pl-pl/learn/browse/

Kolejną możliwością podnoszenia kwalifikacji zarówno dla osób zaczynających przygodę z chmurą obliczeniową, jak i dla tych, którzy chcą pogłębić już istniejącą wiedzę o konkretne zagadnienia są Vitual Training Days. To serie szkoleń online dotyczących najnowszych technologii od Azure, przez Microsoft 365, Power Platform, Dynamics 365 na bezpieczeństwie informatycznym kończąc. Część z ponad 20 dostępnych szkoleń daje również przygotowanie i możliwość nieodpłatnego podejścia do egzaminu certyfikacyjnego.

Spis wszystkich szkoleń w ramach Virtual Training Days znajduje się tutaj: https://www.microsoft.com/pl-pl/trainingdays/?activetab=ms-training-days:primaryr3

Szczególną uwagę warto zwrócić na szkolenie z podstaw bezpieczeństwa, zgodności z przepisami i tożsamości, gdzie dostępny jest darmowy voucher na egzamin. Pierwsze z nich odbędzie się 14-15 lipca, a kolejne 11-12 sierpnia. Szczegóły można znaleźć w tych miejscach:

14-15 lipca: Microsoft Event (mktoevents.com)

11-12 sierpnia: Microsoft Event (mktoevents.com)

Dużą popularnością cieszy się również przygotowany specjalnie dla osób spoza IT cykl szkoleń dotyczących możliwości i wykorzystania sztucznej inteligencji AI Business School Artificial Intelligence Courses – Microsoft AI oraz cykliczna inicjatywa Cloud Skill Challenge.

Zachęcamy więc do podnoszenia swoich kwalifikacji, zdobywania wiedzy z nowych obszarów IT i skorzystania z bogatej oferty szkoleniowej Microsoft.

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz