[nowość] Poznaj bezpieczeństwo Windows. Cześć pierwsza: usługi systemowe. Nowe, bezpłatne szkolenie od sekuraka!

Zdalny kurs od sekuraka: podstawowe zasady tworzenia bezpiecznego kodu. Zapraszamy.

08 kwietnia 2020, 13:57 | Aktualności | komentarze 4
Tagi:

Niedawno opublikowaliśmy nowy kurs zdalny: podstawowe zasady tworzenia bezpiecznego kodu. Szkolenie prowadzi Michał Bentkowski i tym razem przedstawia temat bezpieczeństwa aplikacji webowych w formie przyjaznej dla deweloperów/devopsów czy architektów aplikacji webowych. Michał ma za sobą przygotowanie dziesiątek stron rekomendacji związanych z bezpieczeństwem (często są to opracowania przygotowane dla konkretnych frameworków czy języków programowania) oraz masę szkoleń przeprowadzonych dla teamów developerskich (skupiających się na bezpiecznym pisaniu kodu).

Na kursie nauczycie się jak można automatyzować testy bezpieczeństwa (analiza statyczna kodu), jak podchodzić do walidacji wejścia, nie zabraknie też takich tematów jak podstawowe problemy kryptograficzne, czy kwestia testów regresji w kontekście bezpieczeństwa.

Całość okraszona wstępem, dla osób które dopiero chcą się wdrożyć w tematykę bezpieczeństwa. Jeśli znacie Michała np. z sekurak.tv – to wiecie, że nie zabraknie na pewno inspirujących pokazów praktycznych :-)

Cena? Zaczyna się już od 49 PLN netto za osobę. Ale mamy kilka różnych rodzajów biletów („z certyfikatem uczestnictwa”, „z książką sekuraka”, itp).

–ms

 

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Marek

  Wiecie o czym moglibyście zrobić webinar? O nauczaniu zdalnym dla nauczycieli. Pomóc im z wyborem narzędzi i opowiedzieć jak te narzędzia zabezpieczyć żeby nie było przypałów.

  Odpowiedz
  • raczej mało nauczycieli (szkoły podstawowe i średnie) nas czyta ;) bardziej chyba konkurencja uderza w tzw. mainstream

   Odpowiedz
 2. Iga

  Czy po uspokojeniu się sytuacji z pandemią, i wróceniu życia do normalności nadal będziecie prowadzić szkolenia zdalne?

  Odpowiedz

Odpowiedz