Zamów książkę sekuraka o bezpieczeństwo aplikacji www!

Szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji mobilnych by Michał Bentkowski

21 czerwca 2016, 17:53 | Aktualności | komentarze 2

Po dawce autopromocji, warto wspomnieć, że jak każdy szanujący się serwis o bezpieczeństwie IT – mamy też i swoje szkolenia.

Tym razem do Waszej dyspozycji oddajemy zupełnie nowy kurs Michała Bentkowskiego  – znanego z licznych tekstów na sekuraku (w temacie mobilek zobaczcie np. to opracowanie), w tym autorskich badań zwieńczonych numerkiem CVE czy wypłatą wielu nagród bounty od Google (obecnie Michał jest na 11. miejscu w globalnym googlowskim rankingu bugbounterów – kategoria Application Security).

Pełną agendę dwudniowego szkolenia z bezpieczeństwa aplikacji mobilnych – możecie zobaczyć tutaj. Są to w każdym razie zarówno podstawy jak i sztuczki czy kruczki zbadane przez Michała w trakcie realnych testów czy własnych autorskich badań.

Z innych kursów – dostępny jest już kolejny, warszawski termin szkolenia z bezpieczeństwa aplikacji webowych (poza już mocno rozbudowaną agendą, można będzie zobaczyć nowe błędy na TP-Linkach, czy mój praktyczny research dotyczący hackowania kamer IP).

Dla tychm którym nie chce się ruszać poza Stolicę, również w Warszawie dostępny jest kolejny termin mocno intensywnego (prawie 40h) szkolenia praktycznego przygotowującego do zdania egzaminu na certyfikat Certified Ethical Hacker.

Multum autorskich ćwiczeń, czyni ten kurs prawdopodobnie najbardziej rozbudowanym warsztatem tego typu dostępnym w Polsce :)

–Michał Sajdak

 

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

  1. Aplikacje mobilne coraz częściej padają ofiarom hakerów dlatego bardzo istotne jest ich bezpieczeństwo.

    Odpowiedz

Odpowiedz