MEGA sekurak hacking party już 13. czerwca – zdobądź bilety tutaj.

SysOps / DevOps Polska MeetUp #13

17 października 2016, 11:32 | W biegu | 1 komentarz
Tagi:

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla administratorów sieciowych i systemowych – SysOps / DevOps Polska MeetUp, które odbędzie się w czwartek, 20 października o godz. 18:00 w sali konferencyjnej na 7. piętrze w budynku AVIVA (Gdański Business Center, budynek C, ul. Inflancka 4b), w Warszawie.

Podczas najbliższego eventu będziemy mieli okazję wysłuchać Jakuba Muszyńskiego, który zaprezentuje historię pt. „Ansible – practical use-case, czyli czego nie powiedzieli Ci rodzice”. Jakub opowie o problemach i rozwiązaniach napotkanych podczas stosowania Ansible. Good-practices i sugestie jak działać, żeby ograniczyć zużycie potrzebnego czasu i energii. W tej prezentacji wprowadzenie do Ansible będzie ograniczone do minimum, prezentacja na poziomie zaawansowanym technicznie

Następnie Kamil Grabowski rozpocznie prelekcję pt. „Infrastructure as a code”. Podczas prezentacji Kamil opowie o swojej skrzynce z narzędziami, w której znajdziemy takie rozwiązania jak: #ansible #terraform #packer #docker #vagrant #capistrano. Kamil zawodowo zajmuje się rozwojem systemu do zarządzania farmami paneli słonecznych, ale rozwija też własny projekt Whitestream – znacie go z nagrań i livestreaming’u warszawskich meetup’ów, między innymi opisanego tu SO/DO MeetUp’u. Po każdej prelekcji zapraszamy do krótkiej dyskusji z autorami wystąpienia.

Dołączcie do wydarzenia dostępnego pod linkiem:

http://www.meetup.com/SysOpsPolska/events/234750266/ lub śledźcie transmisję na żywo dostępną pod adresem: http://sysopspolska.pl

Po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy. Wstęp jest bezpłatny, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału.

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

  1. Hub
    Odpowiedz

Odpowiedz