RODO okiem hackera! Praktyczne szkolenie od sekuraka z ochrony danych osobowych. Zapisz się tutaj.

Super promocje na kursy online z okazji 7. urodzin Videopoint!

14 czerwca 2022, 20:28 | Aktualności | komentarzy 7

Sektor szeroko pojętego IT wymaga stałego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności Praca programisty to często też pasja i sposób na życie. Najlepsi w branży żyją i oddychają technologią, w której się specjalizują. Tutaj nadzwyczaj wyraźnie widać działanie zasady: „Kto stoi w miejscu, ten się cofa”. Nie popełniaj tego błędu i wejdź na nowy poziom swoich umiejętności i zrób to na swoich zasadach!

Kursy online stały się (szczególnie w ostatnim czasie)  jedną z najpopularniejszych form nauki. Z pewnością nie można odmówić im wygody – w końcu uczysz się tak jak lubisz, o porze, która Tobie odpowiada. Nie musisz brać urlopu czy biec na konkretną godzinę w umówione miejsce. Właściwie możesz ulokować się w dowolnym miejscu na świecie i wygodnie oddać się nauce! Od czego zacząć? To kwestia bardzo indywidualna. Poniżej znajdziesz kilka propozycji kursów, od których możesz zacząć swoją przygodę z nauką online:

 1. C# dla laików. Kurs video. Wejdź w świat programowania!

https://videopoint.pl/kurs/c-dla-laikow-kurs-video-wejdz-w-swiat-programowania-bartosz-szmit,vcdlaa.htm#format/w

149zł > 67.77zł 

Chcesz zacząć karierę programisty od zera? Myślisz, że fajnie byłoby nauczyć się C#? Zatem to zdecydowanie propozycja dla Ciebie. Niezwykle uniwersalny, obiektowy język programowania pozwala na powiązanie danych z procedurami, ułatwia pisanie, utrzymanie kodu, a także jego rozwijanie. Z tym szkoleniem poznasz zasady, które rządzą składnią, zrozumiesz, czym są kolekcje, a czym typ główny. Dowiesz się również wszystkiego o klasach i typach. I spełnisz swoje marzenie o pracy w IT!

2. Naucz się SQL-a! Kurs video. 70 ćwiczeń z podstaw tworzenia zapytań

https://videopoint.pl/kurs/naucz-sie-sql-a-kurs-video-70-cwiczen-z-podstaw-tworzenia-zapytan-krystian-brozek,vsqlz1.htm#format/w

139zł > 57.77zł

Jeśli nie lubisz nabijać sobie głowy wyłącznie „suchą” teorią, a chcesz porządnie przyswoić podstawy SQLa – ten kurs będzie idealny dla Ciebie. Poprzez rozwiązywanie zadań, „w ogniu” nauczysz się podstaw działania SQL i poznasz zasady pracy z bazami (sortowanie, pobieranie, filtrowanie itp.). Dowiesz się jak wyciągnąć ze zbioru te dane, których potrzebujesz i zrozumiesz, w jaki sposób przechowywać oraz przetwarzać dane.

Obraz zawierający tekst, sprzęt elektroniczny, zrzut ekranu

Opis wygenerowany automatycznie

3. Python dla każdego. Kurs video. Rozwiąż 100 zadań z Pythona i zostań programistą

https://videopoint.pl/kurs/python-dla-kazdego-kurs-video-rozwiaz-100-zadan-z-pythona-i-zostan-programista-karol-kurek,v70cp1.htm#format/w

199zł > 77,77zł

Python uważany jest za jeden z najlepszych i najprostszych do nauki języków programowania. Zapewne większość programistów pierwsze kroki stawia właśnie w Pythonie. A ten kurs umożliwi Ci naukę poprzez praktykę! Jako adept programowania dowiesz się m.in. w jaki sposób pisać programy konsolowe, po co są instrukcje warunkowe, jak tworzyć pierwsze algorytmy (i w jaki sposób działają), oraz jak napisać proste wyrażenia regularne. Język python cechuje się prostotą i przejrzystością składni, dzięki czemu to właśnie on może być idealnym wyborem na pierwszy język programowania! To szkolenie umożliwi rzetelne opanowanie podstaw zarówno w teorii, jak i w praktyce.

Obraz zawierający tekst, wizytówka, grafika wektorowa, zrzut ekranu

Opis wygenerowany automatycznie

4. Machine Learning i język Python. Kurs video. Praktyczne wykorzystanie popularnych bibliotek

https://videopoint.pl/kurs/machine-learning-i-jezyk-python-kurs-video-praktyczne-wykorzystanie-popularnych-bibliotek-piotr-szajowski,vprwyp.htm#format/w

199zł > 77.77zł

Trudno jest określić, jak w jakim kierunku będzie się rozwijać uczenie maszynowe. Jednak za pewnik można przyjąć, że przynajmniej w najbliższych latach będzie to dziedzina znajdująca coraz więcej praktycznych zastosowań. Z tego kursu dowiesz, się jak działa Google Colaboratory, zaznajomisz się z dobrymi praktykami uczenia maszynowego – co bardzo ułatwi Ci pracę. Wykorzystasz również modele zaimplementowane w bibliotece Scikit-Learn oraz nauczysz się wykorzystywać biblioteki MLextend do analiz asocjacji.

5. Sztuczna inteligencja na froncie. Kurs video. Uczenie maszynowe w JavaScript
https://videopoint.pl/kurs/sztuczna-inteligencja-na-froncie-kurs-video-uczenie-maszynowe-w-javascript-adam-falek,vsztin.htm#format/w

129zł > 37.77zł

Jeśli interesujesz się technikami uczenia maszynowego, to to szkolenie z pewnością Ci się spodoba. Dowiesz się jak trenować modele do rozpoznawania mowy i tekstu oraz jak implementować je w aplikacjach webowych. Ponadto, zdobędziesz nowe umiejętności na kolejnych etapach praktyki w obszarze uczenia maszynowego, opanujesz też terminologię branżową. W czasie kursy będziesz pracować z najpopularniejszymi bibliotekami AI. Co więcej, skorzystać z metod przetwarzania języka naturalnego i zobaczysz jak łatwo implementować gotowe modele machine learning w JavaScript.

6. GraphQL. Kurs video. Buduj nowoczesne API w Pythonie

https://videopoint.pl/kurs/graphql-kurs-video-buduj-nowoczesne-api-w-pythonie-lukasz-przybylski,vgraph.htm#format/w

169zł > 77.77zł

API to skrót znany każdemu programiście. Można go zdefiniować jako interfejs programistyczny, który wyznacza sposób, w jaki aplikacje komunikują się między sobą. Jest to stosunkowo młoda technologia, dzięki której wydajność aplikacji wchodzi w zupełnie inny wymiar. Jeśli chcesz poznać alternatywę dla popularnego REST i podążać drogą utartą przez Facebook – koniecznie zapoznaj się z tajnikami GraphQL, dzięki któremu łatwo zoptymalizujesz proces tworzenia i utrzymywania nowoczesnych aplikacji.

7. GNS3. Kurs video. Administruj wirtualną siecią komputerową

https://videopoint.pl/kurs/gns3-kurs-video-administruj-wirtualna-siecia-komputerowa-adam-jozefiok,vemsie.htm#format/w

490zł > 77.77zł

Adama Józefioka chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Mistrz CISCO autor bestsellerowych książek i… kursów! W ofercie Videopoint.pl znajdziesz osiem konkretnych kursów o tematyce CISCO. W tym konkretnym szkoleniu nacisk położony został na GNS3 – emulator sieci komputerowych. Umożliwia on konfigurację urządzeń sieci komputerowych, ale w bezpiecznym, wirtualnym środowisku! Dzięki temu nie musisz się obawiać prób (i szczególnie błędów) na żywym organizmie. Jest to niezwykle praktyczne, ponieważ sieci ewoluują nieustannie. W tym kursie dowiesz się od podstaw, jak działa GNS3 i jak konfigurować NAT. Nauczysz się zasad korzystania z oprogramowania ASDM oraz zobaczysz jak pracuje się z wieloma projektami wykorzystując jedną stację roboczą.

8. Poradnik hakera. Kurs video. Inżynieria odwrotna plików binarnych

https://videopoint.pl/kurs/poradnik-hakera-kurs-video-inzynieria-odwrotna-plikow-binarnych-marcin-gomulak,vporha.htm#format/w

129zł > 37.77zł

Reverse engineering (inżynieria odwrotna) polega na badaniu urządzenia, bądź programu w celu ustalenia sposobu działania. Z tej metody korzysta się aby przygotować odpowiednik badanego oprogramowania. Ale również aby skoordynować pracę własnego programu lub urządzenia z badanym sprzętem. Inżynieria wsteczna służy po prostu do hakowania obcego oprogramowania w celu poznania jego działania. Zagadnienie to jest jednak niezwykle szerokie, wymaga rozległej wiedzy z różnych dziedzin i aspektów programów informatycznych takich jak audio, grafika i programowanie. Ale też wymaga znajomości działania kernela, BIOS-u, chipsetów i surowej komunikacji ze sprzętem. Jeśli chcesz nauczyć się badania i modyfikacji plików binarnych, tworzyć własne trójwymiarowe obiekty oraz jak postępować z binarną reprezentacją plików trójwymiarowych – sprawdź dedykowany tematyce inżynierii wstecznej kurs online. 

Proponowane szkolenia to tylko wycinek z szerokiej oferty serwisu Videopoint.pl. Tak się składa, że serwis obchodzi 7 urodziny! Przez ten czas serwis zgromadził ponad 300 szkoleń online o łącznej długości przekraczającej 1800 godzin nagrań zawierających solidną dawkę praktycznej wiedzy! Świętuj razem z Videopointem i zgarnij:

-różnorodne kursy online z nawet 90% rabatem

-darmowy kurs, dzięki któremu zyskasz dodatkową umiejętność w swoim CV

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Marcin

  Że tak nisko może sekurak upaść to nie sądziłem. Może jeszcze bootcampy polecajcie

  Odpowiedz
  • To jest wpis sponsorowany 🤦🏻‍♂️, częściowo oznaczony. Jest wprawdzie na górze wśród tagów, ale według mnie powinien być stworzony osobny dział: wpisy spąsorowane. Co ważne, pierwsze zdanie powinno brzmieć tak: „Poniższy tekst jest sponsorowany i redakcja Sekuraka dostała z tego tytułu wynagrodzenie od spółki [wstaw nazwę i typ spółki]”.

   Odpowiedz
   • Odpowiedz
    • Z tym wyodrębnieniem chodziło mi o dodanie dodatkowej sekcji na górze strony. Tam gdzie są: szkolenia, aktualności, teksty… tak, żeby to trafiało właśnie w te klikalne sekcje na górze strony.

     Odpowiedz
 2. Adam

  wow, no promka przepotężna. Kursy cisco to masterpiece! Zgarniam nowy GNS3 – mam poprzednie z serii „administrowanie sieciami cisco” i są świetne.

  Odpowiedz
 3. Tomasz21

  Witam; Mam pytanie dotyczące tych kursów? Jak rozumiem to wszystko, te kursy, to są sprawy związane z Windowsem? A co z Linuxem, dlaczego nic nie proponujecie w tej dziedzinie. Może ja czegoś nie rozumiem do końca w tym temacie. Czy może ktoś mnie w prosty sposób wyjaśnić? Będę ogromnie wdzięczny.
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 4. Jak ktoś nie chce to niech nie korzysta :)

  Odpowiedz

Odpowiedz