RODO okiem hackera! Praktyczne szkolenie od sekuraka z ochrony danych osobowych. Zapisz się tutaj.

Security Case Study 2016 – konferencja z warsztatami Sekuraka

10 sierpnia 2016, 09:55 | Aktualności | komentarze 2

TL;DR – zapraszamy na nasze 1-dniowe warsztaty na warszawskiej konferencji Security Case Study (13 września). Tym razem tematyka testowania bezpieczeństwa aplikacji webowych. Obiecuję że uczestnicy zobaczą sam ogień (czyt. realne przykłady bugów pokazane w zgrabnej formie labowej, w tym można będzie przećwiczyć kilka błędów na urządzeniach sieciowych).

Na samej konferencji (14-15 września) – będziemy też z prezentacją i materiałami sekurakowymi w kuluarach (koszulki, naklejki, magnesy na lodówkę z zombie rozwal.to, kilka książek).

Jeśli chcecie się zarejestrować na całą imprezę – na udział w konferencji macie 15% zniżki – po podaniu kodu SEKURAK_15SCS.

banner

Sami organizatorzy piszą o wydarzeniu tak:

Chcielibyśmy zaprosić do uczestnictwa w trzeciej edycji konferencji SECURITY CASE STUDY. Konferencja odbędzie się w dniach 14-15 września 2016 roku w Hotelu Sound Garden w Warszawie. Dla naszych sympatyków organizatorzy przewidzieli rabat 15% zniżki na konferencję – kod rabatowy SEKURAK_15SCS.

Oprócz konferencji zapraszamy na bezpłatne uczesnictwo w Expo – czyli sali wystawowej, gdzie będzie można spotkać przedstawicieli wielu firm z branży IT Security w tym również nas.

Konferencji towarzyszyć będą także warsztaty prowadzone przez CIRCL.lu, Sekurak.pl i ComCERT i Shodan.io, które odbędą się w dniach 13 i 16 września 2016.

Wydarzenie będzie fantastycznym doświadczeniem, da inspirację w życiu zawodowym, możliwości budowania nowych relacji i oczywiście pozwoli poszerzyć swoją wiedzę z obszaru cyberbezpieczeństwa.

Zapraszamy na stronę Konferencji SECURITY CASE STUDY 2016 oraz towarzyszące warsztaty. Zarejestrować można się na stronie: https://www.securitycasestudy.pl/rejestracja/

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. gggttt

  a jakies zadanka na rozwal.to z okazji wpisu : )?

  Odpowiedz
  • Wywołałeś wilka z lasu, bo pracujemy intensywnie.
   M.in. innymi będzie automat symulujący przeglądarkę ofiarę – można będzie przetestować XSSy. I większa zabawa to generowane per user maszynki VM żeby bez obaw można było porozwalać RCE.

   Odpowiedz

Odpowiedz