Kompleksowe szkolenie: wprowadzenie do bezpieczeństwa IT od sekuraka z rabatem 50%. Jedyna taka okazja w tym roku. Nie przegap! :-)

remote Sekurak Hacking Party – abonamenty roczne / abonamenty z czarną bluzą sekuraka – zrób sobie prezent na dzień dziecka :-)

01 czerwca 2020, 12:43 | Aktualności | komentarzy 5

remote Sekurak Hacking Party – to nasze regularne spotkania (2 raz w miesiącu, każde po 2h), które są dość tanie (od 19 pln netto za udział). Najbliższe już 16. czerwca, podczas którego Grzesiek Tworek zaprezentuje kilka ciekawych tricków w temacie hackowania Windows, a Piotr Wojciechowski opowie o bezpieczeństwie protokołu BGP.

O czym można usłyszeć na innych wydarzeniach? Zobaczcie na rozpiskę archiwalnych prezentacji. A właśnie wykupując abonament (pod tym linkiem, po prawej stronie) – poza dostępem do przyszłych rSHP, otrzymujecie właśnie dostęp do pełnego archiwum wydarzeń (obecnie jest to przeszło 10 godzin prezentacji!).

Jest też opcja z certyfikatami uczestnictwa (wzór tutaj), co może być cenne dla osób, które zbierają punkty edukacji CPE, chcą mieć miłą pamiątkę czy dodatkową kartę przetargową dla pracodawcy.

Mamy również dostępny bilet najwyższej klasy ;) czyli NERD. W tym przypadku poza certyfikatami, otrzymujecie super jakości czarną bluzę sekuraka (280 g/m2, 80% bawełna czesana ring-spun, 20% poliester, haftowane logo ~7cm). Wygląda ona mniej więcej tak:

Bluza

Rozmiarówka bluz (na razie nie mamy dostępnych rozmiarów S):

Rozmiary bluz

–ms

 

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Marek

  Super że inicjatywa będzie kontynuowana!

  Odpowiedz
 2. Tomasz

  A ja bym chciał tylko bluze:(

  Odpowiedz
  • pojawią się lada moment (ctrl+r na sklep.sekurak.pl co jakiś czas :)

   Odpowiedz
   • shk

    no to czekam :D

    Odpowiedz
 3. Anna

  Podajcie długość rękawa na dole/na górze

  Odpowiedz

Odpowiedz