[nowość] Poznaj bezpieczeństwo Windows. Cześć pierwsza: usługi systemowe. Nowe, bezpłatne szkolenie od sekuraka!

Mega Sekurak Hacking Party – organizujemy zdalnie 14 czerwca 2021!

18 maja 2021, 11:57 | Aktualności | komentarzy 5
Tagi:
Mega Sekurak Hacking Party uruchamiamy w tym roku w postaci zdalnej. Spotykamy się 14 czerwca 2021. Zapisy w tym miejscu. Jeśli zakupiłeś bilet na to wydarzenie (oraz go nie anulowałeś), nie musisz nic nie robić. W stosownym czasie dostaniesz informacje organizacyjne na maila. Nie wiesz, czym jest Mega SHP? Czytaj dalej!

Mega Sekurak Hacking Party to całodzienna impreza, którą pierwszy raz zorganizowaliśmy w 2019 roku. Odbyła się wówczas w krakowskim centrum kongresowym ICE; nasze prezentacje oglądało ponad 1000 osób – wszystkim jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Idąc za ciosem, na początku 2020 roku planowaliśmy zorganizować kolejną edycję. Niestety – sytuacja epidemiczna spowodowała, że zmuszeni zostaliśmy przełożyć wydarzenie (początkowo na czerwiec zeszłego roku, później na jesień). Ostatecznie ustaliliśmy termin 14 czerwca 2021r.. Bardzo chcieliśmy zorganizować to spotkanie w postaci stacjonarnej, ale naszym zdaniem obecna sytuacja w Polsce i na świecie nadal nie pozwala nam na to.

Dlatego podjęliśmy decyzję, że 14. czerwca 2021 zorganizujemy Mega SHP w postaci zdalnej. Uaktualniliśmy agendę (szczegółową można znaleźć na stronie naszego sklepu), zaprosiliśmy też gości, m.in.:

 • Adama Haertle z Zaufanej Trzeciej Strony – który opowie o włamaniu Plus Banku,
 • Grzegorza Tworka – znanego z cieszących się ogromną popularnością szkoleń z Windowsa,
 • Krzysztofa Wosińskiego – który prowadzi szkolenia z serii OSINT Master, zaś na MegaSHP opowie o tym, jak można rozpoznać, czy zdjęcie zostało zretuszowane.

Oprócz tego z prezentacjami wystąpi ekipa Securitum (w tym między innymi Michał Sajdak i Michał Bentkowski), którzy przybliżą nam tematy związane z bezpieczeństwem aplikacji webowych, ale nie zabraknie również tematów sieciowych.

Poza wyżej ww. prezentacjami w programie m.in.:

 • Hakowanie WPA2-Enteprise, czyli jak dobrać się do sieci korporacyjnych? 
 • Jak dostać się do danych zabezpieczonych BitLockerem? Zrób sobie aktualizację systemową
 • Przegląd stanu bezpieczeństwa API REST w 2021. roku.
 • XSS w 2021 roku – czy nadal groźny?
 • Niebezpieczeństwa mechanizmu WebView – jak wykradać dane aplikacji mobilnych? 
 • SSRF w chmurze. Jak niebezpieczny może być?
 • Prawne pułapki pentestingu i bug bounty
Jako dodatkowy bonus, w ramach biletu wszyscy otrzymują dostęp do nagrań archiwalnych remote sekurak hacking party (ponad 20h dodatkowego, unikalnego materiału z prelekcjami dot. np. segmentacji sieci, phishingu, ransomware, podatności Windows, bezpieczeństwo JWT, etc).

Gdzie się zapisać?

Zapraszamy w takim razie na stronę Sklepu Sekuraka i zakup odpowiedniego typu biletu. Szczegółowe informacje organizacyjne zostaną wysłane mailem ok. tydzień przed wydarzeniem. Jeśli kupiłeś/kupiłaś bilet wcześniej – nic nie musisz dodatkowo robić. Jesteś już na naszej liście uczestników :)

Dlaczego warto wziąć udział w zdalnym Mega SHP?

Po pierwsze: masa konkretnej i ciekawej wiedzy.

Po drugie: prezentacje prowadzone przez praktyków – w większości osoby zajmujące bezpieczeństwem IT i bezpieczeństwem aplikacji na co dzień.

Po trzecie: dostęp do nagrań z prelekcji (*) będzie dostępny przez 30 dni po wydarzeniu. Więc nawet jeśli przegapisz któreś prezentacje w dzień samego wydarzenia – to nic straconego!

Po czwarte: otrzymujesz dostęp do archiwum remote Sekurak Hacking Party.

(*) jedna prezentacja może być niedostępna w formie nagrania – wymagania prelegenta.

Do zobaczenia!

— Michał Bentkowski

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. JacekPlacek

  Chyba już nawet wiem który prelegent się nie zgadza na publikację…

  Odpowiedz
  • Marek

   Jeżeli mowa o Adamie to tą samą prezentację miał na OMH w zeszłym roku i nagranie było dostępne. Swoją drogą – daj Adam coś świeżego, masz pełno materiałów na prezentacje. :)

   Odpowiedz
  • 12345

   Czy to potwierdzone, że chodzi o 3 stronę? Bo mam jutro trochę zajęć i jeśli to on to będę oglądał na żywo skoro ma nie być nagrania.

   Odpowiedz
   • Michał Bentkowski

    Tak, prezentacja Adama nie będzie nagrywana.

    Odpowiedz
 2. jurand

  W zielonej ramce nagłówka tego newsa widzę potencjał do zredukowania ilości negacji ;)

  Odpowiedz

Odpowiedz