nie daj się cyberzbójom! – zapisz się bezpłatne szkolenie o bezpieczeństwie dla wszystkich

MEGA RABATY DO -96% NA KSIĄŻKI I KURSY IT od Helion!

12 kwietnia 2022, 15:50 | Aktualności | 0 komentarzy

Wpadnij na Wielkanocny Kiermasz i zgarnij książkę, ebook, audiobook albo kurs video z rabatem do -96%. W księgarni ebookpoint.pl czeka na Ciebie ponad 43 000 propozycji w promocji!

Tym razem księgarnia ebookpoint.pl naprawdę zaszalała – na Wielkanocnym Kiermaszu Książkowym 2022 znajdziesz tytuły programistyczne, biznesowe, podróżnicze i inne. Ceny większości z nich nie przekraczają 29.90 zł. Z pewnością jeden, dwa, albo może na przykład dziesięć wpadnie Ci w oko i do świątecznego koszyka ;)

Oto kilka tytułów, wartych przejrzenia:

Książka jest praktycznym przewodnikiem hakowania. Poznawszy techniki i sztuczki hakerów, będziesz w stanie lepiej chronić systemy informatyczne, którymi administrujesz. Z lektury dowiesz się m.in. jak przygotowuje się atak, które elementy systemu są na niego najbardziej podatne, a także skąd hakerzy czerpią informację i oczywiście – jak się przed nimi zabezpieczyć.

79.00 zł -> 29.90 zł

Branża IT jest świetnym środowiskiem pracy nie tylko dla osób z wykształceniem i doświadczeniem w kodowaniu. Niezłe zarobki przyciągają także ludzi spoza środowiska, którzy zwykle zaczynają swoją przygodę z IT od testowania oprogramowania. By wystartować, potrzeba zwykle wylegitymować się przed przyszłym pracodawcą odpowiednim certyfikatem. Dzięki wiedzy zawartej w tym podręczniku przygotowanie się do egzaminu i zdobycie certyfikatu nie będzie problemem.

99.00 zł -> 29.90 zł

Język Python wciąż zyskuje na popularności. Nic w tym dziwnego – jest wszechstronny, ma spore możliwości i, co bardzo ważne, dość szybko można go opanować. W każdym razie na poziomie wystarczającym do tego, by zacząć w nim programować i tym samym rozpocząć pracę w branży IT. Ważne, by naukę programowania w Pythonie zacząć z dobrym nauczycielem. Takim jak ten poradnik. Korzystając ze wskazówek w nim zawartych, nauczysz się pisać zwięzły, prosty w utrzymaniu kod, który będzie łatwy do dalszego rozwijania.

59.00 zł -> 29.90 zł

Testowanie penetracyjne z użyciem języka Python to wyższy poziom wtajemniczenia. Python jest często wybierany przez pentesterów i napastników, ponieważ pozwala w łatwy sposób przygotować narzędzia odpowiednie do ataku na system. Znajomość „ciemnej strony” tego języka w oczywisty sposób przydaje się także twórcom oprogramowania i administratorom systemu. By zwalczyć wroga trzeba go wszak dobrze poznać.

49.00 zł -> 23.90 zł

Znajomość języka SQL stanowi właściwie warunek zatrudnienia do pracy z bazami danych. Jednak SQL przydaje się nie tylko bazodanowcom. Jego opanowanie, choćby na podstawowym poziomie, sprawdzi się w przypadku każdego programisty – np. aplikacji internetowych, a także nie-programisty, który korzysta z nieco bardziej zaawansowanych pakietów biurowych. A do opanowania podstaw SQLa potrzeba naprawdę niewiele. Wystarczy 10 minut dziennie!

Przejęcie przez hakera zarządzania nad systemem podłączonego do internetu przedmiotu to coraz większy problem. Wyobraź sobie, że ktoś z zewnątrz zaczyna sterować Twoim inteligentnym domem. Albo samochodem… Niewesoło. Na szczęście przed tego typu atakiem można się obronić, choć wymaga to specjalistycznej wiedzy o metodach stosowanych przez hakerów IoT. Jeśli chcesz je poznać i dowiedzieć się, co zrobić by uczynić ataki nieskutecznymi, sięgnij po ten podręcznik.

89.00 zł -> 29.90 zł

Algorytm to pojęcie ściśle związane z programowaniem. Można wręcz rzec, że zrozumienie czym są algorytmy i jak podejść do problemów algorytmicznych, to pierwsze czego powinien nauczyć się przyszły programista. Zadania z tego zakresu – rozwiązywane kredą na tablicy, bez użycia komputera – są elementem rekrutacji do największych firm informatycznych świata, takich jak Google, Facebook, Microsoft i Amazon. Myślenia algorytmicznego można się nauczyć. W ramach tego kursu pokażemy Ci jak.

Bash jest najpopularniejszą powłoką dla Linuksa. Właściwie nie ma możliwości by, pracując z systemami z rodziny Uniksa, nie zetknąć się z Bashem. Wniosek – jeśli jesteś początkującym programistą, Bash to Twój „must have”. Nie czekaj zatem, tylko już dziś skorzystaj z wiedzy, jaką oferuje Ci ten kurs i poznaj go dobrze, a zyskasz przewagę podczas rozmowy o pracę administratora systemów informatycznych, administratora systemów Linux lub DevOps.

169.00 zł -> 29.90 zł

Microsoft Azure to najpopularniejsza publiczna chmura, powszechnie używana przez programistów, testerów, inżynierów DevOps i administratorów sieci. Jeśli jeszcze nie poruszasz się po niej swobodnie, koniecznie uzupełnij wiedzę i umiejętności. Po ukończeniu szkolenia będziesz w stanie samodzielnie uruchamiać usługi w swoim środowisku i w łatwy sposób nimi zarządzać.

  1. Machine Learning i język Python. Kurs video. Praktyczne wykorzystanie popularnych bibliotek

199.00 zł -> 29.90 zł

Uczenie maszynowe jest bazą dla rozwoju i praktycznego stosowania sztucznej inteligencji. Najgorętszego kierunku rozwoju branży IT. Co ciekawe, możliwości sztucznej inteligencji można wykorzystać nie tylko w programowaniu. SI świetnie sprawdza się jako wsparcie inżynierskie czy biznesowe. Warunkiem jest umiejętność budowania odpowiednich modeli, dzięki którym można poruszać się swobodnie nawet w dużych zbiorach danych i wyłuskiwać z nich potrzebne informacje.

Nie czekaj, ruszaj na Wielkanocny Kiermasz Książkowy 2022…

… zajrzyj na stronę: Ebookpoint.pl, korzystaj z rabatów i weź udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami! Przekonaj Wielkanocnego Zajączka, dlaczego to właśnie Tobie podarował nowy czytnik PocketBook oraz bony na zakupy. Jak wygrać?

Dokonaj dowolnego zamówienia w księgarni Ebookpoint.pl w dniach 12.04-18.04.2022. Numer zamówienia podasz nam na końcu Twojego zgłoszenia.

Zajączek uwielbia osoby kreatywne – to, w jaki sposób udowodnisz, że czytnik powinien trafić do Ciebie, to w stu procentach Twoja inwencja twórcza. Możesz napisać oryginalny list, nagrać filmik, zaśpiewać piosenkę, zrobić wypasione zdjęcie… lub zaskoczyć nas jakąś zupełnie nowatorską formą przekazu.

Swoją pracę zamieść na naszym blogu w komentarzu wpisu konkursowego (link…)

Pamiętaj, Twoja praca musi zostać przygotowana przez Ciebie na konkurs oraz musi zawierać numer zamówienia. Prace opublikowane w innym miejscu przed konkursem nie biorą udziału w zabawie.

Powodzenia!

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz