Kompleksowe szkolenie: wprowadzenie do bezpieczeństwa IT od sekuraka z rabatem 50%. Jedyna taka okazja w tym roku. Nie przegap! :-)

Kolejny termin zdalnego kursu – bezpieczeństwo pracy zdalnej zapraszamy!

25 marca 2020, 11:16 | Aktualności | komentarze 3

Wczoraj wieczorem odbyła się pierwsza edycja naszego zdalnego szkolenia – bezpieczeństwo pracy zdalnej. A teraz zapraszamy Was na kolejny termin tego kursu: 2.04.2020r. Startujemy ponownie o godzinie 20:00.

W trakcie kursu zobaczysz jak w podstawowy sposób bezpiecznie zabezpieczyć Twój domowy router WiFi, jak tworzyć łatwe do zapamiętania ale trudne do złamania hasła. Nauczysz się również pracować z managerem haseł czy w bezpieczny sposób przechowywać dane na komputerze czy pendrive-ach. Nie zabraknie też sporej dawki innych, praktycznych porad korzystania z komputera w warunkach pracy zdalnej. Pełna agenda dostępna jest tutaj.

Cały czas utrzymujemy dobre ceny również na prywatną kieszeń (pierwsze bilety są w cenie 24 PLN brutto!), w niewielki sposób została też przebudowana agenda (dodany został np. pokaz na żywo prostej konfiguracji szyfrowanej poczty oraz korzystania z dwuczynnikowego uwierzytelnienia).

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Jacek

  Jest szansa abyście zrobili też coś o bezpieczeństwie na co dzień?

  Odpowiedz
  • w sensie cyberawareness?

   Odpowiedz
   • Jacek

    Dokładnie, jednak ze szczególnym uwzględnieniem prywatnego życia a nie pracy.

    Odpowiedz

Odpowiedz