[nowość] Poznaj bezpieczeństwo Windows. Cześć pierwsza: usługi systemowe. Nowe, bezpłatne szkolenie od sekuraka!

Kilka propozycji szkoleniowych z sekurakiem

11 kwietnia 2013, 08:08 | Aktualności | komentarze 4
Tagi:

Mamy dla Was kilka, miejmy nadzieję ciekawych :) propozycji edukacyjnych na najbliższe miesiące.

Już za tydzień w Krakowie – w ramach projektu krakyournet – będzie można zobaczyć na żywo hackowanie urządzeń sieciowych. Pokażę tutaj kilka różnych technik wykrywania podatności, łącznie z moim ostatnim researchem w tym temacie. Wejście na event jest bezpłatne. Termin: 18 kwietnia, 17:15 (więcej informacji na stronach organizatora).

Jeśli ktoś będzie na tegorocznej edycji Confidence – to zapraszam na podobną prelekcję – choć skupię się przede wszystkim na nowościach. Również Kraków – 28,29 maja.

Osoby chcące w środowisku warsztatowym przez co najmniej kilka godzin potrenować tego typu podatności – zapraszam na Sekurak Hacking Party (impreza jest bezpłatna, zapisy trwają, wprawdzie miejsca są już wszystkie zajęte, ale jeśli będzie odpowiednio sporo chętnych – to przygotuję zapewne kolejną równoległą edycję). Jest to też niezła okazja do poszukiwania błędów 0-day – przykład efektów których się spodziewam, można zobaczyć np.  tutaj.

Ostatnią, najbardziej rozbudowaną pozycją jest – nieskromnie rzecz ujmując – moje 3-dniowe szkolenie warsztatowe z bezpieczeństwa aplikacji webowych (ciekawe czy ktoś z poprzednich uczestników czyta sekuraka? ;) Całość jest komercyjna – choć dla studentów czy wszystkich pracowników sektora tzw. edukacji zapewniony jest aż 50% rabat. Tematyka jest na tyle rozległa, że niedługo będzie premiera kolejnego poziomu tych warsztatów z bezpieczeństwa www.

–michal.sajdak<at>sekurak.pl

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Michał

  Ja czytam i bardzo sobie chwalę i szkolenie i Sekuraka :)

  Odpowiedz
 2. Seba

  Ehh, gdyby coś ciekawego kiedyś trafiło się w Łodzi :(

  Odpowiedz
 3. mirza

  Szkoda tylko że to w Krakowie. Mam nadzieję że doczekam sie czegoś takiego również w Warszawie.

  Odpowiedz
 4. Marcin

  Poprzednie szkolenie bylo super. Dlatego sekurak ustawiony teraz jako strona startowa.

  Odpowiedz

Odpowiedz