RODO okiem hackera! Praktyczne szkolenie od sekuraka z ochrony danych osobowych. Zapisz się tutaj.

Hackuj z nami (legalnie) i się rozwijaj! Zapraszamy do ~50 osobowej ekipy Securitum

06 czerwca 2022, 21:48 | Aktualności | komentarzy 5


TL;DR – zapraszamy do pracy w Securitum/Sekuraku – mamy otwarte ponad 10 miejsc na trzy typy stanowisk: entry, medium i senior pentester. Poszukujemy osób z całego kraju. Praca zdalna, top warunki. CV na: praca@securitum.pl


Rok 2021 był przełomowy dla nas, przyjęliśmy blisko 15 osób, zrobiliśmy ~570 komercyjnych testów penetracyjnych. Między innymi wykonaliśmy testy bezpieczeństwa Protonmaila. W tym tygodniu opublikujemy inny, 50 stronicowy raport z dużej korporacji.

* Chcesz realizować prawdziwe, ofensywne testy bezpieczeństwa?
* Może mierzi Cie korpo-nuda lub brak rotacji appek?
* Chciałbyś edukować się w boju?
* Chciałbyś większego rozwoju? (nie liczy się specjalizacja w tabelach w excelu, tu uprzedzamy jesteśmy na końcu stawki)

to… czytaj dalej :-)

Co możemy Wam zaoferować?

* ogrom różnorodnych projektów związanych z testami bezpieczeństwa (nie ma tutaj zamknięcia w korporacyjnej bańce tych samych apek; brak nudy; cały czas się rozwijasz, testując nowe systemy największych marek światowych)
* otwartą do dzielenia się wiedzą ekipę (nowi pentesterzy są naprawdę mocno zaskoczeni, że tak może być! :)
motywacyjny projekt bug of the month – co miesiąc przyznajemy nagrodę dla dwóch najciekawszych podatności znalezionych przez osoby w naszym teamie (nagroda: $$$, fame, wartość edu dla innych z zespołu)
* dla mniej doświadczonych, opracowaną mamy akademię pentestera, securitum university, program solidnego zwiększenia umiejętności ofensywnych (gotowe materiały szkoleniowe podzielone na lekcje, bezpłatny udział w naszych szkoleniach, bieżące wsparcie najbardziej doświadczonych pentesterów: you name it, you got it!)
* praca w największej firmie pentesterskiej w Polsce, a do tego skupiającej praktycznie samych fascynatów tematu, nazwiska które znasz z konferencji, publikacji, no i cve.mitre.org mogą siedzieć obok Ciebie :)
* pracę z każdego miejsca w Polsce (lub jeśli chcesz w biurze w Krakowie) – do Twojego wyboru
* bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
* najbardziej rozpoznawaną firmę w środkowej Europie. Warto wpisać nas do swojego CV :)

Rekrutujemy obecnie trzy role:

1. MEDIUM – tu minimum 1 rok doświadczenia, a idealnie dwa lata
2. SENIOR – tu minimum 3 lata doświadczenia, a idealnie pięć lat
3. ENTRY – tu minimum 6 miesięcy doświadczenia

Wymagania:

* stosowne doświadczenie (patrz wyżej w zależności od roli) w realizacji komercyjnych testów bezpieczeństwa
* znajomość tematyki bezpieczeństwa aplikacji webowych
* opcjonalnie: znajomość tematyki bezpieczeństwa infrastruktury IT (testowanie bezpieczeństwa sieci, hardening, recenzje architektury sieci, …)
* opcjonalnie: znajomość tematyki bezpieczeństwa aplikacji mobilnych
* opcjonalnie: znajomość tematyki bezpieczeństwa rozwiązań cloud (whitebox pentest)

Czyli nie wymagamy wyższego wykształcenia, certów, trzech języków i fakultetu. Sprawdzimy Cię natomiast w praktyce na przyjemnym i kształcącym torze przeszkód przygotowanym przez Michała Bentkowskiego, a wcześniej porozmawiamy o pentestach w praktyce.

Jeśli jesteś zainteresowany – prosimy o wysłanie do nas maila na adres praca@securitum.pl. Koniecznie w temacie maila napisz o jaką role się ubiegasz, MEDIUM lub SENIOR lub ENTRY. Poprosimy o Twoje CV w załączniku, w pliku PDF, zaś w treści maila dlaczego chciałbyś pracować w Securitum. Prośba też o dopisek:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Securitum Audyty Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji.

~Ekipa Securitum

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Robert

  Marzę o pracy wakacyjnej jako junior pentester albo stażysta. Może ktoś kiedyś to opatentuje!!!!

  Odpowiedz
 2. Artur

  A macie może pracę dla kogoś poniżej entry, kto chciałby pracować w takiej „rodzinnej” firmie, ale jednocześnie musi utrzymać rodzinę, więc wymagania finansowe ma jak na taką pozycję wygórowane? Tak pytam z ciekawości, bo chyba znam odpowiedź. :)

  Odpowiedz
  • Odpowiem tylko na pierwszą część pytania – nie :)

   Odpowiedz
 3. W pzu

  Skladki rentowe sobie sprawdź.

  Odpowiedz
 4. Zus

  Moge zaktualizowac tam lata pracy emerytura piec tysiecy? Podmieniamy bity wariacie

  Odpowiedz

Odpowiedz