MEGA sekurak hacking party już 13. czerwca – zdobądź bilety tutaj.

Chcesz z nami legalnie pohackować Protonmaila/banki/e-commerce (i inne ciekawe systemy)? Zapraszamy! [praca dla pentestera w Sekurak/Securitum]

20 grudnia 2021, 16:37 | Aktualności | komentarzy 6
Tagi:

Rok 2021 jest przełomowy dla nas, przyjęliśmy ponad 10 osób, zrobiliśmy ponad 550 komercyjnych testów penetracyjnych. Między innymi wykonaliśmy testy bezpieczeństwa Protonmaila (tutaj zobacz raport, który za zgodą zamawiających te pentesty – został upubliczniony). Jeśli chciałbyś uczestniczyć w tego typu ofensywnych projektach? czytaj dalej :-)

TLDR: w pierwszym kwartale 2022 chcemy przyjąć do stałej pracy (full-time, remote lub on-site Kraków) minimum 5 nowych pentesterów – jeśli chciałbyś pracować z naszą ekipą – napisz do nas adres praca@securitum.pl. Poprosimy o Twoje CV w załączniku (nawet jeśli krótkie), zaś w treści maila, koniecznie kilka dłuższych zdań dlaczego chciałbyś u nas pracować. Prośba też o dopisek:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Securitum Audyty Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji.

No więc wracając do tytułu, w Securitum, w tym roku zrealizujemy najpewniej 550..570 – pełnowymiarowych osobnych pentestów. Mimo zatrudnienia w ostatnim kwartale kilku nowych osób, dalej zwiększamy naszą ekipę (zmierzamy już w kierunku 50 osób) bo klienci walą drzwiami i oknami :-) A później wracają.

Co możemy Wam zaoferować?

 • ogrom różnorodnych projektów związanych z testami bezpieczeństwa (nie ma tutaj zamknięcia w korporacyjnej bańce testowania cały czas tego samego; brak nudy; cały czas się rozwijasz)
 • otwartą do dzielenia się wiedzą ekipę (nowi pentesterzy są naprawdę mocno zaskoczeni, że tak może być! :)
 • dla mniej doświadczonych, opracowaną mamy akademię pentestera – plan szybkiego zwiększenia umiejętności ofensywnych (gotowe materiały szkoleniowe podzielone na lekcje, bezpłatny udział w naszych szkoleniach, bieżące wsparcie najbardziej doświadczonych pentesterów)
 • właśnie – praca w największej firmie pentesterskiej w Polsce, a do tego skupiającej praktycznie samych fascynatów tematu
 • pracę z każdego miejsca w Polsce (lub w biurze w Krakowie) – do Twojego wyboru
 • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:

 • co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w realizacji komercyjnych testów bezpieczeństwa
 • znajomość tematyki bezpieczeństwa aplikacji webowych
  • lub alternatywnie: znajomość tematyki bezpieczeństwa infrastruktury IT (testowanie bezpieczeństwa sieci, hardening, recenzje architektury sieci, …)
 • opcjonalnie: znajomość tematyki bezpieczeństwa aplikacji mobilnych
 • opcjonalnie: dobra znajomość języka angielskiego (na potrzeby tworzenia raportów z testów bezpieczeństwa)

Jeśli jesteś zainteresowany – prosimy o wysłanie do nas maila na adres praca@securitum.pl. Poprosimy o Twoje CV w załączniku (nawet jeśli krótkie), zaś w treści maila, koniecznie kilka dłuższych zdań dlaczego chciałbyś u nas pracować. Prośba też o dopisek:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Securitum Audyty Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji.

~ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Jan

  Tylko teraz jest problem, gdzie uzyskać te co najmniej 6 miesięcy doświadczenie w realizacji komercyjnych testów bezpieczeństwa?

  Odpowiedz
  • panibibok

   Podpowiem w pracy jako pentester, red teamer. Czy jakies inne pytania masz?

   Odpowiedz
 2. Jan

  Dziękuję bardzo za odpowiedź! 🙂 Chodziło mi bardziej o pracodawcę. U mojego obecnego pracodawcy raczej niemożliwe jest uzyskanie takiego doświadczenia.

  Odpowiedz
 3. Marzena

  Jestem w trakcie szkolenia na pentestera. Czy jest szansa odbycia stażu w Waszej firmie? Nie mam doświadczenia w tej pracy, a chciałabym uczyć się na żywym organizmie, bo wtedy najwięcej można się nauczyć, a jak się uczyć, to od najlepszych, stąd moje pytanie :)

  Odpowiedz
  • Planujemy zrobienie czegoś takiego… ale jeszcze nie ma oficjalnego info (będzie na sekuraku).

   Odpowiedz
   • Marzena

    Czekam zatem na informację na stronie. Będę pierwsza w kolejce! ;)

    Odpowiedz

Odpowiedz