Jak sprawdzić czy mój Windows jest zainfekowany? Podstawy analizy powłamaniowej. Nie przegap bezpłatnego szkolenia od sekuraka.

20.03.2017 – zapraszamy na nasz bezpłatny wykład – KraQA.

17 marca 2017, 21:07 | W biegu | komentarze 4

Tym razem będzie mały miks – pokażę trochę tricków z hackowaniem aplikacji webowych „na żywo” – temat był raczej mało eksplorowany prze ze mnie na rozmaitych konferencjach – więc pewnie cały czas na czasie :)

Na deser będzie też coś w miarę świeżego – jeszcze nie publikowane podatności w jednej z profesjonalnych kamer CCTV. Ostatnim razem takie kamery widziałem w McDonalds w Zurychu… :)

Całość na żywo – choć nie będziemy oczywiście hackowali McDonaldsa :-)

Zapraszam w każdym razie 20.03 na 17:00 do Starej Zajezdni w Krakowie. Wejście bezpłatne.

PS
Dobre newsy również dla mieszkańców Częstochowy i okolic – już 8 kwietnia wpadamy z Michałem Bentkowskim zrobić Sekurak Hacking Party w Częstochowie, przy okazji Silesia Game Devs. Sama impreza wygląda tak:

Silesia Game Devs – Festiwal Twórców Gier i Nowych Technologii to wydarzenie towarzyszące Let’s Play Częstochowa, jednym z największych turniejów gier w Polsce. Ponad 20 000 ludzi, przychodzi oglądać i testować gry oraz sprzęt do grania. Na SGD zobaczysz jaki proces muszą przejść gry zanim trafią w ręce graczy z całego świata.

Uwaga – można się już zapisywać – formularz na tej stronie.

–ms

 

 

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Andrzej

  Czy będzie sesja online?

  Odpowiedz
 2. M

  Fajnie
  info w piątek o 21 z wydarzeniem na poniedziałek o 17
  następnym razem dajcie info dwie godziny przed

  Odpowiedz
  • I tak zarejestrowanych jest ~630 osób…

   Odpowiedz

Odpowiedz