Preorder drugiego tomu książki sekuraka: Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT. -15% z kodem: sekurak-book
S-SDLC – czyli jak realnie zwiększyć bezpieczeństwo procesu wytwarzania aplikacji webowych?
Modelowanie zagrożeń, dokumentacje przydatne programistom w kontekście bezpieczeństwa, włączanie automatycznych narzędzi wspierających bezpieczeństwo w cykl tworzenia oprogramowania oraz typowe problemy bezpieczeństwa w procesie – to tylko kilka tematów, które Michał Bentkowski omawia na skondensowanym kursie: cykl bezpiecznego rozwoju oprogramowania w aplikacjach webowych (S-SDLC).
Szkolenie kierowane jest do programistów, który w trakcie szkolenia zobaczą zarówno aktualne zagrożenia w świecie aplikacji webowych, przydatne dokumentacje (np. OWASP ASVS) jak i podejście. Dla tych którzy nie lubią czytać:
Szkolenie będzie odbywać się regularnie w formie otwartej (w Krakowie / Warszawie), ale realizujemy je również w zamkniętej (w siedzibie firmy klienta).
Ostatnie opinie o kilku innych, ostatnich szkoleniach Michała:
- Super, to chyba najlepsze szkolenie IT na jakim byłem
- Wszystko solidnie wytłumaczone od podstaw. Widać że prowadzący wie co mówi, bo jak wie to i wytłumaczyć umie ;)
- Poprawna dykcja i słownictwo, dobry kontakt ze słuchaczami, brak nieistotnych anegdot -> bardzo dobrze
- Dobrze dobrana treść, tempo w sam raz, (…) prowadzący z bardzo dużą wiedzą i charyzmą :)
- Duża wiedza trenera, dobre tempo, przygotowane materiały. Dokładne, ale jednocześnie nie nużące wytłumaczenie zagadnień.
- Jestem pod wrażeniem – siedziałem na szkoleniu jak na dobrym filmie. Świetne połączenie cwiczeń z teorią – idealne proporcje i wyczucie. Dla mnie to wzór szkolenia niczym wzorzec metra w Sevres!
- „real time” pokazywanie rzeczy i pisanie kodu (np. przykłady pisane live zamiast na sztywno wbite w prezentacje), luźna atmosfera, dobry obiad, dobre miejsce szkolenia, bardzo ciekawe przykłady prowadzącego i historia bug bounty
- Dużo ćwiczeń, ciekawe, niestandardowe przykłady, też „z życia wzięte”
- „Bardzo fajne szkole, godne polecenia innym zainteresowanym tematami związanymi z bezpieczeństwem. Brawo!
–ms