Co każdy administrator powinien wiedzieć o bezpieczeństwie aplikacji webowych? -25% z kodem early-admin

Nie daj się cyberzbójom – bezpłatne szkolenie o aktualnych zagrożeniach w sieci już ~za kilka dni. Nie przegap zapisów :)

29 sierpnia 2022, 10:34 | Aktualności | komentarze 3

Aktualne cyberzagrożenia (z ostatnich miesięcy), pokazy na żywo, dodatkowe materiały, sesja pytań i odpowiedzi, certyfikat uczestnictwa w PDF oraz dostęp do nagrania – to tylko kilka słów kluczy z naszego nowego, bezpłatnego szkolenia.

Szkolenie odbywa się on-line 14. września 2022 i na waszą prośbę uruchomiliśmy dodatkową godzinę szkolenia: 10:00 -> 11:30 – druga to 20:00 -> 21:30. Zapisując się bezpłatnie otrzymasz automatycznie linka do obu terminów i sam możesz wybrać, który jest dla Ciebie bardziej dogodny.

Na szkoleniu przejrzymy najświeższe cyberkampanie atakujące Polaków, a przy okazji nauczymy się sprawnie rozpoznawać scamy. Zastanowimy się też również czy zaledwie kliknięcie linka lub otwarcie PDFa może zainfekować nasz komputer / telefon. Sporo czasu poświęcimy również bezpieczeństwu w podróży (np. kwestie rozpoznawania ukrytych kamer w hotelach/wynajmowanych mieszkaniach). Nie zabraknie też dobrych rad, podanych w skondensowanej formie.


Do wygrania będzie kilka urządzeń yubikey oraz trochę koszulek: nie daj się cyberzbójom:

Jeśli ktoś był na poprzedniej edycji szkolenia: nie daj się cyberzbójom, to nic nie szkodzi – w 90% tematyka wrześniowej edycji jest całkowicie nowa! Przy okazji opinie o jednej z poprzednich edycji:

 • „Szkolenie bardzo interesujące i przystępne. Bardzo fajnie zaprezentowane przykłady razem z podaniem źródeł. Dwie godziny minęły jak 5 minut. Najciekawsze szkolenie na jakim byłam (…)”
 • „Kawał dobrego szkolenia. Wartka narracja, dużo praktyki podanej w formie anegdot, zachęcających do natychmiastowego przetestowania. Prowadzenie na luzie i ze swadą: super.”
 • „Fantastyczne szkolenie – ciekawe, sporo informacji, podanych w przystępny sposób”
 • ” Super poprowadzone, słowa poparte przykładami, nie było nudy”
 • ” Sposób prowadzenia szkolenia przez prowadzącego, który dość trudne zagadnienia przedstawił w przystępny, a zarazem interesujący sposób, bardzo dobrze, że przytaczał dużo przykładów. Oczywiście dobór tematów również był mocną stroną.”
 • ” Lekkość wypowiedzi prowadzącego. Opowiadanie przykładów ataków z własnego doświadczenia.”
 • ” Szeroko jeżeli chodzi o kategorię tematów, sporo przykładów z życia wziętych. Przyjazna i luźna atmosfera zachęcająca do interakcji.

Do zobaczenia!

~Michał Sajdak

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Krzysiek

  Szkolenie jak zwykle super, ale do dzisiaj nie dotarły certyfikaty :(

  Odpowiedz
  • Obadaj spam, bo były wysyłane z 2 razy linki (w różnych wiadomościach).

   Odpowiedz
   • Krzysiek

    Są, przeoczyłem :) O:)

    Odpowiedz

Odpowiedz