NIS2/KSC2 starter pack. Czy Twoja firma podlega pod regulację i co z tego wynika? Bezpłatne szkolenie od sekuraka
Konferencja Mega Sekurak Hacking Party w Krakowie – 26-27 października!
Bezpłatne szkolenie: AI dla admina. Top 5 zadań, które zrobisz szybciej

Zbliżony temat (Becconet), niestety nadal aktualny :/
https://zgorzelec.info/#!/news/8457
Z Sekurakiem nie dadzą rady :-D
Przypomniało mi się przy okazji. Znajomy Ormianin handlował na bazarze elektroniką. (TV, VHS itp.) Patrzę tak na te jego sprzęty. Patrzę na cenę i coś mi nie gra. Jedna dziesiąta ceny sprzętu w sklepie. Taniej niż taki który “spadł z ciężarówki”. Dopiera zalecił abym przyjrzał się markom i logotypom. I faktycznie miast SONY jakieś SiONY miast SHARP SHRAP he he he. Jak ostatni frajer nie dostrzegłem tych różnic. :-P A powiem że faktycznie było bliźniaczo podobnie.
Kiedyś znajomy mi opowiadał jak jeździli u niego i sprzedawali sprzed marki Makieta. Też ciężki do odróżnienia ?
“na procederze „zarobili” przeszło 100 000 000 PLN” – i znowu Polacy.