Preorder drugiego tomu książki sekuraka: Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT. -15% z kodem: sekurak-book
Szkolenia securitum – książka gratis z sekurakiem
Wspierające sekuraka Securitum zrealizowało właśnie pierwszą edycję zamkniętą 5-dniowego szkolenia przygotowującego do egzaminu CEH (Certified Ethical Hacker), które najwyraźniej przypadło kursantom do gustu. W anonimowych ankietach mamy takie opinie jak:
- „Doskonałe przygotowanie labów”
- „Jedno z najlepszych, jeśli nie najlepsze szkolenie w jakim brałem udział”
- „Bardzo dobrą decyzją było położenie nacisku na część praktyczną”
- „Dobry balans teorii do ćwiczeń”
Szkolenie jest dostępne w formie nieoficjalnej (od teraz, wymaganie zebrania grupy, bardzo dużo praktyki) oraz w wersji oficjalnej (w Q1 lub Q2 2014 – szkolenia otwarte).
Na pierwszej edycji otwartej kursu, po powołaniu się na sekuraka – można liczyć na 1000 PLN netto rabatu od ceny szkolenia.
Jednocześnie zapraszam też na inne szkolenia:
W tym roku na obu kursach zostały niestety tylko pojedyncze miejsca. Ale szkolenia te są realizowane w trybie stałym – mniej więcej raz na kwartał (w przyszłym roku: Warszawa oraz Kraków). Tutaj wybrane opinie z ankiet wyglądają na przykład tak:
- „Intensywne i rozwijające. Jestem pod wrażeniem i polecam!”
- „Najlepsze szkolenie na jakim byłem”
- „Pierwsze szkolenie, które przekazywało aż tak duży obszar wiedzy, podanej w interesujący sposób i opartej na maksymalnej ilości przykładów w czasie szkolenia”
- „Długo czekałem na to szkolenie, zdecydowanie warto”
- „Szkolenie bardzo ciekawe, poszerza horyzonty”
Warsztaty te są dostępne na rynku od kilku lat, a z rozmów kuluarowych często wynika, że są to najbardziej zaawansowane i intensywne w Polsce kursy vendor-independent obejmujące tematykę technicznego bezpieczeństwa IT.
Mamy również szkolenie wprowadzające do tematyki bezpieczeństwa – dla osób które chcą uporządkować wiedzę, czy bardziej monograficzny kurs z obszaru monitoringu bezpieczeństwa sieci.
Czytelnicy sekuraka mogą liczyć na pewne bonusy – przy rejestracji wystarczy powołać się na „sekurak” – i w ten sposób otrzymać gratis jedną anglojęzycznych książek (bezpieczeństwo IT). Kilka przykładów: tutaj, choć w biblioteczce mamy przeszło 20 książek – będzie więc w czym wybierać.
Większość ww. kursów prowadzi Michał Sajdak – pomysłodawca sekuraka, piszący hackme, czy też inne opracowania na sekuraku. Od czasu do czasu pokazujący również swój research na konferencjach.
–ks
Potwierdzam, było super, dzięki jeszcze raz!
Dlaczego nie robicie tego w ramach EFS tylko pod inną nazwą z delikatnie zmienionym materiałem ?
Nazwa jest normalna: CEH.
A z EFSem tylko same problemy są ;-)